Długopisy reklamowe, kartki i inne gadżety

O nas

O nas


Agencja Reklamowa STUDIOGRAFIC rozpoczęła swoją działalność w roku 2006. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej, stawiamy na utalentowanych i kreatywnych ludzi. Jesteśmy ambitni i do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, stawiamy na stałą współpracę z Klientem. Tworzymy dobre reklamy dla najlepszych - naszych Klientów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasz Dział Handlowy, zamówienia przyjmujemy telefonicznie, mailowo, osobiście w naszym biurze a także w siedzibie Klienta. U naszych handlowców dostępne są wzory sprzedawanych przez nas produktów, zachęcamy Klientów do zapoznania się z nimi i oczywiście zapraszamy na kawę!

Specjalizujemy się w produkcji i znakowaniu długopisów i gadżetów reklamowych, jesteśmy producentem unikalnych zaproszeń, i kartek. Znakujemy terminarze, drukujemy kalendarze, wykonujemy poligrafię, przygotowujemy nagrody firmowe, oferujemy wydruki wielkoformatowe... Nie będziemy się rozpisywać, zobaczcie sami!

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia


Podkarpackie Targi Ślubne
Uczestnicząc w Podkarpackich Targów Ślubnych jako wystawcy, zostaliśmy dwukrotnie nagrodzeni przez Organizatora. W roku 2011 otrzymaliśmy wyróżnienie a dwa lata później złoty medal za przygotowaną ofertę i indywidualne podejście do klienta.
 
     


Konkurs "Obsesja Papieru i Tworzyw"
Na ogólnopolski konkurs "Obsesja Papieru i Tworzyw" przygotowaliśmy kartkę z okazji 18-tych urodzin. Kartka wykonana została z perłowego opalizującego papieru w kolorze czarnym z jednej strony i białym z drugiej. Na okładce naklejona została liczba 18 wycięta z aksamitnego welurowego papieru, przy pomocy lasera. Za tą kartkę Organizator przyznał nam wyróżnienie.
 

 

 

 

Kampanie społeczne


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Wspieraliśmy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowując długopisy COSMO ze znakowaniem.
 
     

Politechnika Rzeszowska
Wzięliśmy udział w imprezie organizowanej przez Politechnikę Rzeszowską dla dzieci. Dla uczestników przygotowaliśmy upominki.
 
     

Konkurs recytatorski
Czynnie zaangażowaliśmy się w przygotowanie konkursu recytatorskiego dla dzieci. Kampanię wspieraliśmy od strony marketingowej, dla zwycięzców ufundowaliśmy nagrody.
 

 

 

 

Filmy - zobacz jak pracujemy


Nasza firma od środka
Film pokazujący jak wygląda codzienna praca w Agencji Reklamy STUDIOGRAFIC. Klienci są obsługiwani przez Pracowników Działu Handlowego. Graficy przygotowują projekt i omawiają go z Klientami. Po zaakceptowaniu projektu ustaleniu warunków współpracy zamówienie trafia do Działu produkcji gdzie jest realizowane.
 
     


Kartki wielkanocne
Film, z którego dowiesz się, jak wygląda proces produkcji kartek wielkanocnych. Jako pierwszy pojawia się pomysł, który następnie jest szkicowany na kartce papieru - w wieeeelu wersjach. W momencie gdy wybrana zostanie najlepsza propozycja, grafik przenosi szkic do postaci wektorowej. Kolejnym krokiem jest wycięcie projektu w papierze, zbigowanie kartki, wydruk ustalonej wcześniej z Klientem treści życzeń i finalnie poskładanie kartki. I gotowe!
 
     


Kulisy powstawania samolotu ze sklejki
Film, na którym pokazujemy w jaki sposób wykonaliśmy w sklejce modele samolotu Jungmann. Firma zajmująca się produkcją w/w samolotu zleciła nam wykonanie jego modelu ze sklejki. Z chęcią się tego podjęliśmy, bo jest to samolot całkowicie wykonywany w Polsce. Nasz laser doskonale sobie poradził nawet z najdrobniejszymi elementami.
 
     


Znakowanie JO-JO
Film, na którym widać jak znakujemy drewno. W naszej ofercie znajduje się szereg produktów z tego materiału. Wśród nich jest wdzięczna zabawka - JO-JO. Sfilmowaliśmy znakowanie tych gadżetów przy pomocy lasera. Naszym zdaniem logo idealnie zgrało się z kształtem zabawki.
 
     

Fanpage Facebook
Witaj. Nasz serwis wykorzystuje ciasteczka (cookie). Rozumiem