Długopisy reklamowe, kartki i inne gadżety

Referencje

Klienci:
Referencje:Powiat Ropczycko-Sędziszowski Niniejszym listem udzielamy referencji firmie Agencja Reklamy "STUDIOGRAFIC" za profesjonalne i solidne wykonanie kartek świątecznych wraz z logiem powiatu. Pragniemy nadmienić, że z Firmą tą współpracujemy od kilku lat i jak najbardziej polecamy ją jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i z największą starannością.

Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać Firmę jako rzetelnego partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. Oferta firmy jest bardzo szeroka i daje gwarancję kompletności. Doskonale rozumie potrzeby klienta i skutecznie wywiązuje się z powierzonych zadań.

Z przekonaniem polecamy usługi świadczone przez Agencję Reklamy "STUDIOGRAFIC". 


Stanisław Ziemiński
STAROSTA
Powiat Ełcki Firma StudioGrafic jest kompetentna i odpowiedzialna. Wykazuje się elastycznością i profesjonalnym podejściem do realizowanych zamówień. Koszty są adekwatne do jakości zamawianych towarów. Istotne jest również to, że firma zgadza się na negocjowanie daty końcowej wykonania swojego zadania. Współpracując z przedsiębiorstwem można oczekiwać cennego doradztwa. Pomoc, jaką firma oferuje klientom przy dokonywaniu wyboru, podnosi jakość obsługi.


Krzysztof Piłat
STAROSTA EŁCKI
Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach Z przyjemnością polecamy Agencję Reklamy STUDIOGRAFIC jako profesjonalnego, rzetelnego i godnego zaufania partnera. Nasza współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Karty świąteczne zostały wykonane terminowo, z dużą starannością przez doświadczonych, kompetentnych i zaangażowanych pracowników.

Agencja Reklamy STUDIOGRAFIC to firma godna polecenia, która wykazuje się dużym doświadczenie w branży poligraficznej.


Danuta Borkowska
DYREKTOR POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W ŁOSICACH
Lutz Assekuranz Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z Państwem w zakresie realizacji naszego zamówienia materiałów reklamowych.

Zamówione przez nas produkty były dostarczone w odpowiednim terminie, wysokiej jakości oraz po atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy usatysfakcjonowani ze zrealizowanego zamówienia, dlatego z pewnością w przyszłości będziemy jeszcze korzystać z usług Państwa firmy.

Z przyjemnością jesteśmy w stanie polecić Państwa usługi innym firmom.


Lutz Assekuranz Maklerges.m.b.H.
JK System W imieniu firmy JK System składam gorące podziękowania firmie STUDIOGRAFIC za profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w realizację powierzonego zamówienia.

Zamówione przez nas u Państwa materiały były dostarczone w odpowiednim terminie, najlepszej jakości oraz o atrakcyjnej cenie.

Agencja reklamy STUDIOGRAFIC, okazała się partnerem godnym zaufania i polecenia a nasza współpraca zakończyła się sukcesem z perspektywą dalszej współpracy.


JK System
Fanpage Facebook
Witaj. Nasz serwis wykorzystuje ciasteczka (cookie). Rozumiem