Długopisy reklamowe, kartki i inne gadżety

Do pobrania

 

Specjalizujemy się w grawerowaniu długopisów reklamowych. W swoim parku maszynowym posiadamy lasery zarówno YAG jak i CO2, które pozwalają nam na wykonanie znakowania w wysokiej jakości i zapewnienie krótkiego czasu realizacji. Poniżej przedstawiamy naszą skróconą ofertę. Zachęcamy do zapoznania się.
 
 Długopisy reklamowe - katalog
 
 Długopisy - cennik
 
 Materiały reklamowe - broszura
 
 Gadżety reklamowe - cennik
 
 
 
REGULAMIN:
1. Wszystkie ceny netto ze znakowaniem, należy doliczyć 23% VAT.
2. Czas realizacji zamówienia to 3-15 dni roboczych w zależności od produktu. Czas każdorazowo potwierdzamy przy złożeniu zamówienia.
3. Zamówienia realizujemy na podstawie zaakceptowanego projektu. Po zaakceptowaniu projektu przez Zamawiającego Agencja Reklamy STUDIOGRAFIC nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy.
4. Forma płatności - przedpłata 100%, przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.
5. Na życzenie Zamawiającego wysyłamy próbki produktów bez znakowania lub z wybranym losowo znakowaniem aktualnie dostępnym na magazynie (odpłatnie lub bez dodatkowych opłat, w zależności od produktu).
6. Przesyłki wysyłamy kurierem DPD. Koszt przesyłki - po stronie Zamawiającego - 17 zł netto za każde rozpoczęte 30 kg. W przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie należy spisać z kurierem protokół zniszczenia przesłać go na nasz adres.
7. Reklamacje ilościowe i jakościowe towaru należy złożyć do 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Po tym terminie nie będą rozpatrywane.
8. Z uwagi na fakt, że towar jest znakowany, nie przyjmujemy zwrotów.

Zapraszam do współpracy
Renata Masłyk, właściciel 

Fanpage Facebook
Witaj. Nasz serwis wykorzystuje ciasteczka (cookie). Rozumiem