Nasza firma od środka
Film pokazujący jak wygląda codzienna praca w Agencji Reklamy STUDIOGRAFIC. Klienci są obsługiwani przez Pracowników Działu Handlowego. Graficy przygotowują projekt i omawiają go z Klientami. Po zaakceptowaniu projektu ustaleniu warunków współpracy zamówienie trafia do Działu produkcji gdzie jest realizowane.

Kartki wielkanocne
Film, z którego dowiesz się, jak wygląda proces produkcji kartek wielkanocnych. Jako pierwszy pojawia się pomysł, który następnie jest szkicowany na kartce papieru – w wieeeelu wersjach. W momencie gdy wybrana zostanie najlepsza propozycja, grafik przenosi szkic do postaci wektorowej. Kolejnym krokiem jest wycięcie projektu w papierze, zbigowanie kartki, wydruk ustalonej wcześniej z Klientem treści życzeń i finalnie poskładanie kartki. I gotowe!

Kulisy powstawania samolotu ze sklejki
Film, na którym pokazujemy w jaki sposób wykonaliśmy w sklejce modele samolotu Jungmann. Firma zajmująca się produkcją w/w samolotu zleciła nam wykonanie jego modelu ze sklejki. Z chęcią się tego podjęliśmy, bo jest to samolot całkowicie wykonywany w Polsce. Nasz laser doskonale sobie poradził nawet z najdrobniejszymi elementami.

Znakowanie JO-JO
Film, na którym widać jak znakujemy drewno. W naszej ofercie znajduje się szereg produktów z tego materiału. Wśród nich jest wdzięczna zabawka – JO-JO. Sfilmowaliśmy znakowanie tych gadżetów przy pomocy lasera. Naszym zdaniem logo idealnie zgrało się z kształtem zabawki.